Zajímavé odkazy, technika, zábava, informace

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, profese a zaměstnání, Spisovatelé a básníci, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, politika, žurnalisté a novináři, přezdívky, křesťanství, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství a vzdělávání, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, vlastnosti, záliby a hobby, osobnosti, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné a příbuzenské vztahy atd.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Náš tip, technika, zábava, informace

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online . Mj. na webu naleznete Strategie, Relaxační hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Střílečky, Animace, Akční hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Bojové hry, Pro dívky, Postřehové hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Hry pro dva hráče a tak dále.

PC pozadí pro Windows - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro tablet, notebook, phablet, smartphone, displej, mobilní telefon, ultrabook, počítač, obrazovka počítače, monitor, mobil a pro operační systémy OSX, BlackBerry OS, Linux Mint, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Android, Windows 10, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Chrome OS. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, tenisté a tenistky, ptáci, oceán, moře, pláže, Formule 1, motorky, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, velkoměsta a noční život, free wallpapers, nature - příroda, fraktály, sportovní wallpapery, zvířata. Dostupné rozměry 1366x768, 4800x1200, 1440x900, 1600x900, 1536x2560, 2160x3840, 2560x1440, Full HD 1080x1920, 854x480, 1920x1080 Full HD, 800x600, HD 1280x720, 1280x800, 1280x1024, 360x720, 320x568 atd.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Rhode Island, Jižní Dakota, Maryland, Oklahoma, Florida, Kalifornie, Severní Dakota, Tennessee, Louisiana, Ohio, Georgie, Mississippi, Vermont, Montana, Delaware, Michigan, Nevada, Wyoming, Missouri, Oregon, Jižní Karolína, Washington, Idaho, Indiana, New York, Arizona atd.

Klíčová slova: multimédia, Prapory českých měst, pro dospělé, Vlajky států obrázků, Zlatan Ibrahimović, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nej hry online, Vlajky jednotlivých států USA, Fotografie a obrázky z dovolené, odkazy, Online web Hry zdarma bez registrace, Dopravní značení, F

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Oddechové, parkování - parkovačky, Závodní, Klasické, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Logické, Sportovní, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy a podobně.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Full HD tapety na PC - tapety na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD tapety na PC. jsou vhodná pro displej, tablet, monitor, notebook, obrazovka počítače, smartphone, ultrabook, phablet, PC, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy Linux Xubuntu, Android, Mac, Windows NT, Windows Me, Lubuntu, Windows 7, Windows 98, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Windows 95. Wallpapery do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, sportovní wallpapery, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, oceán, moře, pláže, nature - příroda, Rally, závody aut, flóra, stromy, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, fantasy, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, fraktály, tenisté a tenistky, ptáci. Dostupná rozlišení jsou 1200x1920, 640x480, Full HD 1080x1920, 1600x900, 412x846, 3200x1200, 1920x1440, 320x568, 1440x900, 1920x1280, 375x812, 393x786, 1152x768, 2560x1600, 1920x1080 Full HD, HD 1280x720 atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Mim, Zpěvák, Prezidenti ČR, Exilový prezident, New Jersey Devils, Voják, Stoletá válka, Prezidenti, Pedagog, Textařka, Český slavík, HIV pozitivní, Zavražděn, Olympijští vítězové, Francie, Hudba, Architekt, NHL, Válka, Fotograf, Kladno, Vražedkyně, Manýrismus, Nobelova cena, Novinář, Rakousko-Uhersko, Poprava, Čech, Imitátor, Druhá světová válka, Komik, Generalissimus, Skladatel, Archivář, Zpěvačka, Historik apod.

Keywords:Nejhranější online testy a kvízy, weby, Super online kvízy, hyperlinky, FC Bayern München football, výukové pomůcky, zajímavosti, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Chicago, Full HD tapety na PC, Stručný slovník pojmů a termínů, URL

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, zdroje informací, webovky, Textová přáníčka a obrázky k svátku, kuriozity, info, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Kliparty pro dokumenty, cestování, internet

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země východní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie, země Afriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, evropské země a státy apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Informace, technika, zábava, informace

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Postřehové, Logické, Závodní moto hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry a tak podobně.

Vtipné texty, ftipy, fórky, vtipy, kameňáky, frky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, ftipy, fórky, vtipy, kameňáky, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, židovské anekdoty, černý humor, vtipné citáty, vtipné hádanky, kameňáky apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New Jersey, Texas, Minnesota, Kansas, Massachusetts, Nevada, Connecticut, Virginie, Pensylvánie, Severní Karolína, Delaware, Nové Mexiko, Západní Virginie, Alabama, Idaho, Maine, Georgie, Vermont, Colorado, Tennessee, Oklahoma, Florida, Aljaška, New York, Nebraska, Kalifornie atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Klíčová slova: Nej hry online, Stručný slovník pojmů a termínů, tipy, Biografie Sharon Stone, V, Přehled formátů souborů, humor, Historie cestování, Nejhranější online hry zdarma, Životopisy osobností, Super free web games zdarma

Moudra, rčení, bonmoty, hlášky, moudrosti, myšlenky, úsloví

Citáty slavných, Moudra, rčení, bonmoty, hlášky, moudrosti, myšlenky, úsloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o kráse od různých známých osobností.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. KHL, Historik, Komunista, Pedagog, Egypt, Generalissimus, Svatý, Archivář, Mluvčí, Císař, Obchodník, Vládce, Žhavé výstřely, Hokejisté, Vojáci, Herec, Prezidenti, Válka, Filozof, Kněz, Olympijští vítězové, Starověký Egypt, Miliardáři, Angličané, Poslanec, Diplomat, Slováci, Ministři, Prezidenti USA, Podnikatelé, Prezidenti ČR, Atentát, Vražedkyně, Imitátor, Avangard Omsk, Češi apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, Pozadí na plochu počítače, Nejlepší online hry zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, zdarma, Tým NHL New York Rangers, V, F, Dopravní značení, pro děti, doporučujeme, A, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Co když dojde benzín?: Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Další odkazy:

Wayne Rooney
Sara Shimada
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Gabile.com, Instanbul online LGBT dating service
Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace
Tipy na užitečné weby
Póquer juego de apuestas
Odkazy na zajímavé weby
Mezinárodní den žen
Zajímavé internetové odkazy
První kosmonaut Jurij Alexejevič Gagarin
Vlajka Africké unie
Partnerské internetové stránky
Online hry omalovánky
Texas hold’em poker Online, regras, apostas, jogos

Děkujeme vám za vaši návštěvu.