Zajímavé odkazy pro děti, studenty i dospělé

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Online zeměpisné testy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: Tapety na plochu počítače, počítače, H, Online web Hry zdarma bez registrace, Erika Eleniak fotky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online hry zdarma, K, Biografie Beyoncé Knowles, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Super online kvízy, Online adventní magazín, Online vánoční magazín

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

PC tapety pro Windows - nejlepší tapety na plochu zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC tapety pro Windows. lze použít v smartphone, mobilní telefon, počítač, notebook, obrazovka počítače, displej, mobil, monitor, tablet, PC, ultrabook a pro operační systémy Windows 7, BlackBerry OS, Windows 98, Microsoft Windows 8, Windows XP, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Java ME, Lubuntu, Slackware, Apple iOS (iPhone). Tapety na PC zdarma ke stažení z kategorií 3D a Abstraktní, wallpapery, motorky, motocykly, hudební tapety, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, rostliny, květiny, kytky, sportovní pozadí, dopravní prostředky, auta, noční města, Roztomilá zvířátka, letadla, jídlo a nápoje, voda a bubliny, příroda, krajina, zvířata, moře, oceány, pláže. Zvolit si můžete rozměry 1440x2560, 2560x1600, 1280x1024, 1600x900, HD 1280x720, 1800x1440, 1024x600, 1280x960, 1280x800, 375x667, 2160x3840, 800x1280, 1440x960, 854x480, 1536x864, širokoúhlé 1366x768 atd.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Keywords:pro dospělé, Dopravní značky, Tapety na PC zdarma ke stažení, zdarma, Životopisy slavných osobností, výukové pomůcky, Kliparty pro dokumenty, Onlinovky zdarma, Catherine Zeta-Jones, Vlajky amerických států USA, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, weby

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Kameňáky, ftipy, fórky, vtipné texty, černý humor, vtipy

Zkuste vypnout! Kameňáky, ftipy, fórky, vtipné texty, černý humor, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipné hádanky, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, černý humor, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Fotograf, Maršál, Sochař, Antropolog, Textař, KSČ, Američané, Ital, Historik, Nobelova cena, Sci-fi, Protektorát, Zpěvačky, Vojáci, Hudba, Český slavík, Archivář, Washington Capitals, Generalissimus, Ministři, Kladno, New Jersey Devils, Prezidenti ČR, Country, Vrah, Mluvčí, Slováci, Obchodník, Novinář, Charta 77, Trenérka, Lord, Zpěvačka, Olympijský vítěz, Architekt, Křesťanství apod.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní hry, Střílečky, Adventury, Postřehové hry, Animace, Stolní a deskové hry, Závody aut, Akční hry, Pro dívky, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Logické hry a tak dále.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, multimédia, odkazy, Kate Winslet, info, pro děti, Obrázky, kliparty, Gratulace zdarma, Dopravní značky, Stručný slovník pojmů a termínů, internet, cestování

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapery na tablet

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro mobilní telefon, phablet, tablet, notebook, ultrabook, displej, mobil, monitor, PC, počítač, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 10, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Android, Windows 98, Chrome OS, Windows Server 2012, macOS, Mac, FreeBSD, Windows XP. PC pozadí pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, motorky, fraktály, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, zvířata, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, Formule 1, ptáci, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci. Zvolte si z rozměrů 1920x1200, 800x600, 1280x800, 1152x1920, 1600x900, 375x667, 320x568, širokoúhlé 1366x768, 1600x2560, 1280x768, 2560x1440, 854x480, 2560x1600, 393x786, HD 1280x720, 800x1280 atd.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší tapety na plochu zdarma. vhodné pro PC, notebook, počítač, phablet, smartphone, obrazovka počítače, ultrabook, mobilní telefon, displej, mobil, tablet a pro operační systémy SUSE Linux, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Chrome OS, Windows 2000, Windows 95, Linux Fedora, Windows NT, OSX, Mac, Apple iOS (iPhone). Wallpapers na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, motorky, motocykly, dopravní prostředky, wallpapery, moře, oceány, pláže, auta, noční města, 3D a Abstraktní, zvířata, voda a bubliny, hudební tapety, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, letadla, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka. Stahujte ve velikostech 1536x2560, 1200x1920, 1536x2048, 1152x768, 1680x1050, 1920x1080 Full HD, 1920x1280, 360x720, 800x600, 1800x1440, 393x786, 768x1024, 1440x960, 1920x1200, 1536x864, 1152x1920 atd.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Kameňáky, vtípky, anekdoty, vtipy, fórky, frky

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, vtípky, anekdoty, vtipy, fórky, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtípky o blondýnkách, O Windows, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O Němcích, Frky ze života, O škole, Vtipy o policajtech, O mužích, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: výukové pomůcky, Matematické testy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: školství, F, kuriozity, Blahopřání k narozeninám pro děti i dospělé, A, volný čas, Státní prapory zemí světa, Indická Kalkata, Vlajky jednotlivých států USA, doporučujeme, linky

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, země EU, úřady a ministerstva, geocaching, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, týmy NHL, měny, obecné zkratky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Sněhulák, Svíčky, Jesličky, Adventní neděle, Třásně, Strom, PF, Láska nebeská, Anglicky, Anděl, Monitor, Striezelmarkt, Jmenovky, Linecká kolečka, Vykrajovátka, Pozadí, Tiskárna, Schleich, Jezulátko, Ostrava, Popelka, Koledy, Brambořík, Lindt, Papírové ozdoby, Recepty, Košíčky, Brno, Desktop, Štědrý večer, Štěstí apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Klíčová slova: Státní prapory, K, Seznam zkratek a akronymů, zadarmo, zajímavosti, Poker, odkaz, Online zeměpisné testy zdarma, Vlajky měst České republiky, Online testy zdarma, PC tapety pro Windows, hyperlinky, Online hry zdarma, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox: Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Starej žid Roubíček vzal vnoučka do ZOO. Tak proházejí pavilony, prohlížejí si zvířátka, když se dostanou k pavilonu opic, kde si to právě opičák s opicí pěkně rozdávají. Vnouček si toho všimne první, a zakřičí: "Ježíšmarjá, dědo, támhle šukaj opice !" Dědu to hrozně rozčílí, dá vnoučkovi lepáka, a povídá : "To máš za to, jak mluvíš. Správný žid nikdy neříká Ježíšmarjá!

Ta vodka chutná jako ředidlo.

Další odkazy:

Cestování do USA
Biografie Penelope Cruz
Linky na partnerské weby
Tapety, pozadí, wallpapers
Obrázek Sexy žena
Odkazy na užitečné webové stránky
Vlajky států severní Ameriky
Tipy na zajímavé weby
Vlajka Argentiny
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Kondolence ke smrti blízké osoby
Celebrita Amanda Bynes
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Celebrity Selena Gomez
Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.