Dále doporučujeme, informace, kultura, vzdělání a zábava

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, květiny, halloween, hmyz, muži, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, auta, náboženství, sport, rostliny, nástroje a přístroje, stavby, věda, mapy, ptáci, láska, Vánoce a Advent, nápoje, symboly, dopravní prostředky, zvířata, ženy a dívky atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: školství, latina, nástroje, literatura, technika, politika, věda, psychologie, různé, cestování, zločin a právo, účetnictví, filozofie, jídlo, matematika, český jazyk, náboženství a křesťanství, rostliny, chemie, software, stavebnictví, sport, kultura, materiály atd.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ženy a dívky, nápoje, mapy, přístroje, smajlíci a emotikony, halloween, hudba, symboly, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, rostliny, muži, osobnosti a lidé, ovoce, Vánoce a Advent, auta, sport, ptáci, jídlo a nápoje, hmyz, stavby, zvířata atd.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Seznam vlajek amerických států, zábava, Obrázky ke stažení, Velikonoční přáníčka, vtipné texty ke stažení, hyperlinky, č, Vánoční web, Stahujte velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce, Full HD tapety na PC zdarma, internetové stránky, Prapory všech zemí světa, Obrázky a kliparty zdarma

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: český jazyk, technika, příroda, věda, hardware, filozofie, nástroje, internet, fyzika, matematika, cestování, zločin a právo, bankovnictví, latina, chemie, účetnictví, ekonomie a ekonomika, školství, nápoje, nemoce, materiály, sport, náboženství a křesťanství, psychologie atd.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Moudrosti, motta, rčení, myšlenky, moudra, výroky, hlášky

Slavné citáty, Moudrosti, motta, rčení, myšlenky, moudra, výroky, hlášky, z kategorií citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o přátelství, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o smutku od různých známých osobností.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online adventní magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční dekorace, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Recepty, Nový rok, Jmenovky, Německy, Kavkazská jedle, Kameňák, Atmosféra, Plzeň, LED svíčky, Monitor, Anglicky, Plocha, K Tisku, Václavské náměstí, Sněhová vločka, Keramika, Osvětlení do oken, Košíčky, Windows, Papírové ozdoby, Třásně, Pokrmy, Tapeta, Koleda, Jezulátko, Adventní kalendář, Vánoční prostírání, Umělý vánoční stromek, Jesličky, Pozadí, bezlepkové cukroví apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Keywords:Online geografické testy zdarma bez registrace, Online testy zdarma bez registrace, V, Online web Hry zdarma bez registrace, Obrázek Velikonoční slepička, Dopravní značení, Obrázky vlajek měst ČR, M, Biografie Catherine Zeta-Jones, Životopisy osobností, Stručný encyklopedický slovník, Přehled zkratek a akronymů

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak importovat, čím prohlížet, v čem upravit, čím zobrazit, jak převést, jak přehrát, v čem spustit, kterak editovat, jak otevřít, jak exportovat následující typy souborů: koncovky souborů, komprimace dat, konfigurační soubory, internet a web, spustitelné soubory, písma, fonty, hudební audio soubory, dokumenty, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, šablony dokumentů apod.

Klíčová slova: zadarmo, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Online web Hry zdarma bez registrace, Velikonoční blahopřání, texty, obrázky ke stažení, pro děti, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, výukové pomůcky, Biografie Jenny Mc Carthy, cestování, zajímavosti, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Dopravní značení

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Rčení, bonmoty, hlášky, moudra, moudrosti, myšlenky, přísloví

Citáty slavných, Rčení, bonmoty, hlášky, moudra, moudrosti, myšlenky, přísloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o lásce, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Vánoční web - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční koledy, materiály ke stažení, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pozadí, Sám doma, Dia, Zdraví, Láska nebeská, Smrk, Křesťanství, Betlém, Jídlo, Recepty, Václavské náměstí, Píseň, K Tisku, Vánoční kaktus, Štědrý večer, Vánoční svíčky, Borovice, Adventní svícen, Štóla, K Vytisknutí, Lego, Bůh, Jmenovky, Lindt, Tablet, Vánoční svařák, Adventní kalendář, Pastýř, Husarské knoflíky, Televize, Dárky apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Pardubický kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Klíčová slova: tipy, F, zdarma, Velikonoční pozadí na plochu kuřátka, Přehled přípon a koncovek souborů, URL, webové stránky, Vtipy, Staré hry online, zdroje informací, weby

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Full HD pozadí ke stažení - pC pozadí pro Windows

Také doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. jsou vhodná pro notebook, PC, mobilní telefon, ultrabook, tablet, monitor, počítač, mobil, displej, smartphone, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 98, Windows 2000, BlackBerry OS, SUSE Linux, Windows Me, Windows NT, Windows Server 2012, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Linux Fedora. Obrázky na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, auta, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, zvířata, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, operační systémy, Windows, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, rostliny, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje. Vyberte si rozměr z 1152x768, 1280x768, Full HD 1080x1920, 375x667, 1024x768, 1280x1024, 1920x1080 Full HD, 360x720, 800x1280, 2560x1600, 2160x3840, 1440x960, HD 1280x720, 1280x800, 393x786, 800x600 atd.

Super online flash hry

Doporučujeme super online flash hry Vybírejte z kategorií Brutální krvavé hry, Adventury, Hry pro děti, Akční hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Logické hry, Strategie, Pro dívky, Závody aut, Animace, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry a tak dále.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Klíčová slova: pro dospělé, Wallpapers na plochu PC, Obrázky vlajek měst ČR, Online hry pro děti zdarma, Online hry zdarma, Vlajky zemí střední Ameriky, odkaz, zeměpis, kuriozity, linky, odkazy, volný čas, Přáníčko Hody, hody, doprovody!, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Atentát: Pane Paroubek, rychle, vstávejte!! Na pana prezidenta byl spáchán atentát!! - Cože?? Vono už je půl sedmý ?!?!

Chucka Norrise jednou kousla kobra. Po osmi hodinách krutých bolestí chcípla.

Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Další odkazy:

Descarga de música
Kubovy osobní stránky o cestování
Odkazy na zajímavé weby
Obrázek Zrzka
Biografie Rie Miyazawa
Partnerské internetové stránky
Webová hry, Browser hry
Odkazy na užitečné webové stránky
Travel in USA
Naše tipy na užitečné weby
Blahopřání k Velikonocům ke stažení
Online-casinos virtuelle casinos
Doporučené odkazy
Velikonoční pohled
Barevná malovaná vejce

Děkujeme vám za vaši návštěvu.