Naše tipy, cestování, počítače a internet

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Tapety na PC ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC ke stažení. jsou vhodná pro mobil, monitor, displej, phablet, obrazovka počítače, počítač, PC, ultrabook, mobilní telefon, notebook, tablet a pro operační systémy SUSE Linux, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Java ME, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Slackware, Windows 2000, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Linux Mint. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, budovy a stavby, dopravní prostředky, auta, 3D a Abstraktní, rostliny, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, noční města, operační systémy, Windows, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly. Mnoho verzí a velikostí jako 1680x1050, 1152x864, 375x812, 1920x1200, 1536x864, 1800x1440, 1600x2560, 412x846, Full HD 1080x1920, 2048x1080, 1280x854, hi res 2560x1920, 2560x1440, 1440x2560, 1024x600, 2560x1600 atd.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak přehrát, kterak editovat, jak převést, jak importovat, jak vytvořit, v čem upravit, jak spustit, jak konvertovat, jak otevřít, v čem spustit soubory z následujících kategorií: písma, fonty, hudební audio soubory, obrazy disků, grafiku, internet a web, konfigurační soubory, spustitelné soubory, systémové soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, dokumenty, koncovky souborů apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy atd.

Klíčová slova: doporučujeme, Vlajky měst České republiky, zábava, Dopravní značení, Profesionální klub ledního hokeje Calgary Flames, Skvělé hry online zdarma, F, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Heather Locklear, Nejlepší online hry zdarma, info, Seznam státních vlajek, počítače

Výroky, úsloví, moudrosti, bonmoty, aforismy, motta, myšlenky

Citáty slavných, Výroky, úsloví, moudrosti, bonmoty, aforismy, motta, myšlenky, z kategorií citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o bohatství, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o penězích od různých známých osobností.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Informace, cestování, počítače a internet

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: poruchy, zločin a právo, profese a zaměstnání, národnost, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, rodinné a příbuzenské vztahy, nadpřirozené osoby, věda, fikce a fantasy, záliby a hobby, osobnosti, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, psychologie, politici, vlastnosti, žurnalisté a novináři, křesťanství, sportovci a sportovkyně, umělci a umění atd.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií Spisovatelé a básníci, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné a příbuzenské vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, záliby a hobby, historie, státní správa, profese a zaměstnání, školství a vzdělávání, lékařství, křesťanství, poruchy, herectví, herci a herečky, politici, zločin a právo, věda, mytologie, přezdívky, osobnosti, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Keywords:webovky, Kliparty pro dokumenty, Tapety na plochu počítače, Kliparty pro dokumenty, Blahopřání ke sňatku a k výročí svatby, humor, výukové pomůcky, Dopravní značky, Vlajka Jemenu, Přehled souborových přípon, Slovník pojmů Co je to?, multimédia

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: psychologie, nástroje, politika, software, hardware, školství, počítače, nápoje, latina, lékařství a medicína, filozofie, český jazyk, příroda, věda, náboženství a křesťanství, bankovnictví, chemie, technika, kultura, internet, rostliny, jídlo, ekonomie a ekonomika, účetnictví atd.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, mapy, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, náboženství, Vánoce a Advent, ovoce, věda, hmyz, ženy a dívky, přístroje, hudba, láska, symboly, sport, muži, zvířata, květiny, ptáci, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé atd.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, okresy České republiky, vojenské hodnosti, měny, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Klíčová slova: internet, Nejhranější online hry zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, Celebrity Jessica Alba, zajímavosti, Online zeměpisné testy zdarma, V, Texty přáníček k svátku podle jmen, Stručný slovník pojmů a termínů, Hry pro nejmenší online, pro děti, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Webové online hry zdarma

Běžte na webové online hry zdarma . Naleznete zde Hannah Montana, Střílecí hry, Barbie hry, Vaření a smažení, Auta a závodní, Oblíkačky, Adventury, Akční gamesky, Farmářské hry, Omalovánky, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Free game online hry

Příznivcům PC her doporučujeme free game online hry . V této jedinečné sbírce naleznete Závodní, Sportovní, Logické, Karetní, Klasické, Oddechové, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Strategie, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Pro dívky a podobně.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: zadarmo, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkaz, Tým NHL Chicago Blackhawks, Pozadí na plochu počítače, odkazy, pro dospělé, Wallpapery, omalovánky, spoření, školství, zeměpis, cestování

Skvělé hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Akční hry, Karetní hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Strategie, Adventury, Animace, Logické hry, Závody aut, Sportovní hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti a tak dále.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Vánoční magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Brambořík, PF, Windows, Tapeta, Anglicky, Štěstí, Rumové řezy, Vinná klobása, Adventní trhy, Keramika, Jmelí, Píseň, Mrazík, Koleda, Korálky, Desktop, Vánoční prostírání, Osvětlení, Písnička, Zdraví, Omalovánky, Papírové ozdoby, Láska nebeská, Obrazovka, Pozadí, Sám doma, Neviňátko, Vykrajovátka, Ježíšek, Vánoční svařák, Televize apod.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, volný čas, webové stránky, hyperlinky, Staré hry online, Biografie slavných osobností, Přehled zkratek a akronymů, Životopisy osobností, internetové stránky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Free game online hry, Tapety na PC ke stažení, Co je to Romulus Remus?, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Restaurace: Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"

Lenin měl pravdu, socialismus se ukázal jako éra elektřiny: Do práce se chodí s odporem, na plat se čeká s napětím a vedení se dotknout nemůžeš.

Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Další odkazy:

Obrázek Korzet
Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Texas Hold’em Poker Online, Regeln, Wetten, Spielen
Obrázky k vybarvení online zdarma ke stažení
Tipy na užitečné weby
Texas hold’em poker Çevrimiçi, kurallar, bahis, oyun
Partnerské internetové stránky
Pozadí na plochu rostliny
Naše tipy na užitečné weby
Britney Spears
Penelope Cruz
Zajímavé webové stránky
Blahopřání k jmeninám. Přání pro každé jméno, pro každý den v kalendáři
Vlajka Marshallových ostrovů

Děkujeme vám za vaši návštěvu.