Tipy na zajímavé weby

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Super online flash hry

Zkuste super online flash hry Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Závodní, Sportovní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Pro dívky, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Strategie, parkování - parkovačky, Střílečky a podobně.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Síť

Wallpapers na PC - tapety do mobilu

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na PC. jsou vhodná pro notebook, tablet, phablet, PC, mobil, monitor, obrazovka počítače, počítač, ultrabook, displej, smartphone a pro operační systémy Linux Fedora, Windows Server 2012, Windows Me, Chrome OS, Windows 98, Apple iOS (iPhone), Lubuntu, Slackware, OSX, Windows 2000, Microsoft Windows Vista. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, hudební tapety, voda a bubliny, wallpapery, motorky, motocykly, rostliny, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, letadla, zvířata, květiny, kytky, jídlo a nápoje, auta. Vyberte si rozměr z 375x667, 1024x768, 375x812, 768x1024, 750x1334, 1440x900, 1280x768, 1440x960, 1536x864, 2560x1440, 320x568, HD 1280x720, 1152x1920, 1440x2560, 2560x2048, širokoúhlé 1366x768 atd.

Wallpapers na PC - počítačové tapety pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC. můžete využít v mobil, phablet, mobilní telefon, smartphone, počítač, ultrabook, PC, obrazovka počítače, notebook, displej, tablet a pro operační systémy Mac, Slackware, Windows NT, Windows XP, Red Hat Linux, Windows 95, Lubuntu, Linux Fedora, Windows 10, OSX, Microsoft Windows 8. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, auta, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, zvířata, sportovní pozadí, hudební tapety, letadla, dopravní prostředky, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery. Dostupná rozlišení jsou 1024x768, 320x568, 1536x864, 1600x2560, 1152x864, 1800x1440, 1680x1050, 375x812, 1600x900, 640x480, 1152x768, 1280x960, 412x846, 1440x960, 360x640, 854x480 atd.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako muži, stavby, ptáci, ovoce, nápoje, mapy, halloween, symboly, náboženství, rostliny, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, hudba, osobnosti a lidé, zvířata, dopravní prostředky, květiny, hmyz, přístroje, Vánoce a Advent, auta, zelenina, ženy a dívky atd.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, pro děti, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejhranější hry online, Obrázek Veselé Velikonoce, weby, Vánoční magazín, internet, Pakistan, Super online flash hry, Slovník pojmů Co je to?, Online geografické testy zdarma bez registrace, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Pozadí na PC - wallpapery do mobilu

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na PC. můžete využít v tablet, PC, smartphone, ultrabook, displej, monitor, počítač, mobil, obrazovka počítače, notebook, phablet a pro operační systémy Windows 2000, BlackBerry OS, Windows NT, Windows 7, Windows Me, Windows Server 2012, Linux Mint, Linux Fedora, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Mac. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, květiny, motorky, ptáci, free wallpapers, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, fraktály, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolte si z rozměrů 375x667, 1920x1080 Full HD, Full HD 1080x1920, 1600x1200, 750x1334, 1920x1280, 1440x2560, 1366x1024, 1280x854, HD 1280x720, 1200x1920, 2560x1920, 1600x900, 1920x1080, 1536x2560, 1600x2560 atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, okresy České republiky, měny, zkratky krajů České republiky, geocaching, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, hudební zkratky apod.

Doporučené odkazy

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, mytologie, věda, státní správa, nadpřirozené osoby, přezdívky, historie, sportovci a sportovkyně, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, školství a vzdělávání, lékařství, politika, profese a zaměstnání, zločin a právo, rodinné a příbuzenské vztahy, záliby a hobby, psychologie, vlastnosti, křesťanství, podnikání a podnikatelé, umělci a umění atd.

Keywords:internetové stránky, Městské a obecní prapory obcí ČR, F, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Fotografie Alicia Keys, zeměpis, Prapory všech zemí světa, cestování, Kalkata, Online web Hry zdarma bez registrace, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Full HD pozadí na PC

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak spustit, čím prohlížet, čím zobrazit, jak otevřít, v čem spustit, v čem upravit, jak přehrát, jak převést, jak exportovat, kterak editovat soubory těchto typů: systémové soubory, spustitelné soubory, internet a web, video soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, obrazy disků, komprimace dat, koncovky souborů, konfigurační soubory, grafiku, hudební audio soubory apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Informace

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Frky, anekdoty, fórky, vtipné texty, fóry, vtipy

Chcete se pobavit? Frky, anekdoty, fórky, vtipné texty, fóry, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, murphyho zákony, černý humor, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: P, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázky, kliparty, Indická Kalkata, Online životopisy, biografie, Obrázky zdarma, Dopravní značení, Obrázek Policistka, zdarma, počítače, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázky vlajek měst ČR

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Nové Mexiko, Arizona, Aljaška, Ohio, Severní Karolína, Nevada, New York, Idaho, Florida, New Jersey, Havaj, Iowa, Utah, Oregon, Vermont, Missouri, Kentucky, Mississippi, Texas, Kalifornie, Maryland, Západní Virginie, Arkansas, Louisiana, Rhode Island, Tennessee atd.

Internet, síť

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Logické, Sportovní, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky atd.

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Louisiana, Wyoming, New Hampshire, Georgie, Maine, Wisconsin, Pensylvánie, Severní Dakota, Iowa, Illinois, Severní Karolína, Idaho, Tennessee, New York, Maryland, Florida, Missouri, Michigan, Ohio, Kansas, Washington, Minnesota, Arizona, Delaware, Oklahoma, Jižní Karolína atd.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, vodorovné značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, značky upravující přednost apod.

Klíčová slova: Wallpapers na PC, Dopravní značení, výukové pomůcky, Omalovánky k vytištění pro děti, zdroje informací, multimédia, F, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, hyperlinky

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, měny, hudební zkratky, fyzikální jednotky, týmy NHL, firmy a společnosti, země EU, úřady a ministerstva, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace apod.

Náš tip

Klíčová slova: webovky, webové stránky, odkazy, zajímavosti, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Sexy Jessica Biel, info, školství, Pozadí na PC, Přehled souborových přípon, doporučujeme, URL, Vlajky států střední Ameriky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ti jsou totiž teplí...: Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

„Dovedeš bezvadně oklamat obránce a bleskurychle tečovat,” povídá hokejovému útočníkovi po zápase trenér. „Jen to příště, prosím tě, ukaž na druhé straně kluziště!”

Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Další odkazy:

Vlajky zemí Blízkého východu
Omalovánky, obrázky k vybarvení pro děti i dospělé
Naše tipy na zajímavé stránky
Fotbalista Andrés Iniesta
Texty blahopřání
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Online hry zdarma
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázky, omalovánky
Zajímavé webové stránky
Profesionální klub ledního hokeje Washington Capitals
Antistresové omalovánky
Linky na partnerské weby
Lionel Messi
Přáníčka, blahopřání, gratulace

Děkujeme vám za vaši návštěvu.