Partnerské weby

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Síť

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Klíčová slova: internetové stránky, V, URL, linky, Puzzle online, Free game online hry, Super online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Online hra skákající králíček, Super online kvízy, internet, zábava, volný čas

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: zločin a právo, herectví, herci a herečky, záliby a hobby, Spisovatelé a básníci, sportovci a sportovkyně, mytologie, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, filozofie, osobnosti, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, politika, umělci a umění, fikce a fantasy, křesťanství, vlastnosti, školství a vzdělávání, věda, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

World wide web, internet

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Text, bezlepkové cukroví, Osvětlení do oken, Mrazík, Alkoholový kalendář, Betlém, Hostina, Blahopřání, Keramika, Staroměstské náměstí, Perníčky, Štědrý den, Koledy, Dárky, Papírový vánoční stromek, Filmy, Lindt, Láska nebeská, Šišky, Vinná klobása, Advent, Brambořík, Korálky, Slámový adventní věnec, Ostrava, Rostliny, Jmenovka, Vánoční světýlka, Stromeček, Jídlo, Rumové řezy apod.

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma. Naleznete zde Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Akční hry, Sportovní, Bojové gamesy a tak podobně.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Keywords:Seznam zkratek a akronymů, Seznam souborových přípon, Online hry zdarma, Vlajky jednotlivých států USA, Velikonoční přáníčko, Státní prapory všech zemí, webové stránky, zajímavosti, Obrázek modrozelené vajíčko, pro dospělé, humor, Stručný encyklopedický slovník

Free game online hry

Zkuste free game online hry. V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Akční hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Informace

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Závody aut, Hry pro děti, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Akční hry, Postřehové hry, Strategie, Střílečky, Logické hry, Relaxační hry, Animace, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, webovky, F, Omalovánka s vajíčky k vytištění, Vánoční web, R, zadarmo, Velikonoční přáníčka pro vaše blízké, weby, Státní prapory států světa, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Nejhranější online hry zdarma

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Vtípky, fórky, frky, ftipy, kameňáky, vtipné texty

Potřebujete se naladit? Vtípky, fórky, frky, ftipy, kameňáky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Chucku Norrisovi, O Němcích, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O Windows, O ženách, O ekonomech, O Somálcích, O zvířátkách apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Doporučené odkazy

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, země Afriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, čím prohlížet, jak otevřít, v čem upravit, kterak editovat, jak spustit, jak vytvořit, jak exportovat, v čem spustit, jak přehrát, čím zobrazit soubory následujících typů: konfigurační soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, internet a web, koncovky souborů, dokumenty, video soubory, obrazy disků, grafiku, systémové soubory, komprimace dat, písma, fonty apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Klíčová slova: Vlajky států USA, info, hyperlinky, Lechtivé fotky Penelope Cruz, Superhry a hry online zdarma, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Vánoční magazín, Stránky o Ruské federaci. Historie, současnost, osobnosti, geografie, politika, Wallpapery do mobilu, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zeměpis

Wallpapers na plochu PC - full HD tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na plochu PC. můžete využít v notebook, PC, ultrabook, mobil, obrazovka počítače, mobilní telefon, monitor, phablet, smartphone, displej, počítač a pro operační systémy Mac, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Slackware, Android, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012. Full HD wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: jídlo a nápoje, noční města, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, voda a bubliny, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, motorky, motocykly, příroda, krajina, budovy a stavby, hudební tapety, letadla, moře, oceány, pláže, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, zvířata, rostliny, adventní a vánoční tapety. Zvolit si můžete z velikostí 768x1024, 1920x1440, 800x600, 1600x1200, 854x480, 1440x960, hi res 2560x1920, 1536x2048, 412x846, širokoúhlé 1366x768, 320x568, 1800x1440, 1280x1024, 1440x2560, 375x667, 750x1334 atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií psychologie, zkratky, počítače, fyzika, jídlo, kultura, literatura, matematika, sport, příroda, nápoje, nástroje, technika, účetnictví, politika, lékařství a medicína, internet, ekonomie a ekonomika, český jazyk, software, chemie, filozofie, různé, věda atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako žurnalisté a novináři, Spisovatelé a básníci, přezdívky, vlastnosti, lékařství, záliby a hobby, sportovci a sportovkyně, hanlivé až sprosté přezdívky, školství a vzdělávání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, poruchy, politici, politika, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, národnost, psychologie, umělci a umění, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, věda, filozofie atd.

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Pro dívky, Logické, Vánoční online hry, Klasické, Střílečky, Karetní, Závodní, Strategie a podobně.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Karetní, Oddechové, Strategie, Velikonoční hry, Závodní, Stolní hry a deskovky, Klasické, Střílečky, Vánoční online hry, Logické, Bojové online gamesy a podobně.

Náš tip

Klíčová slova: Dopravní značení, kuriozity, Online web Hry zdarma bez registrace, Vlajky měst a obcí České republiky, Wallpapers na plochu PC, Blahopřání velikonoční, Online biografie, životopisy osobností, Online testy a kvízy zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Nejlepší zeměpisné kvízy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Kliparty zdarma ke stažení, Přáníčko Velikonoce jsou tady!, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Přání: "Ať žije vláda! Ale za svoje."

Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Jde dvojice pánů po parku a najednou uvidí manžele středního věku, jak se hádají. Poté, co poodejdou o kousek dál, započne tento rozhovor: „Ty, Frantíku, ti byli ale oškliví, jak po sobě křičeli, že?” „Kajíku, já ti říkal, že ta smíšená manželstvíčka nebudou dělat dobrotu!”

Další odkazy:

Die Juventus Football Club Turin
Americké Chicago
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Pozadí na plochu monitoru
Bumble
Doporučené odkazy
Sexy Yasmine Bleeth
Partnerské internetové stránky
Biografie Sharon Stone
Doporučené internetové odkazy
Obrázky k vytištění a vybarvení
Lechtivé fotky Mandy Moore
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Sexy Eri Aikawa
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.